NASZA REDAKCJA

Monika Szadkowska
Terapeutka, coach, autorka książek "Fenomen Kobiecości" i "Chcę Mieć Dziecko". Na co dzień pracuje z kobietami w trudnych sytuacjach życiowych. Pisze artykuły, tworzy warsztaty. Realizuje się w pracy z ludźmi i dla ludzi. Prywatnie – mama trójki uroczych dzieci, lubiąca wycieczki za miasto i dobrą literaturę.
Pamela Wieczorek
Redaktorka, pisze o kobietach i dla kobiet. Prywatnie pasjonatka zdrowego trybu życia, jazdy konnej, sportów zimowych i dobrych kryminałów. Kocha podróże!
Anna Piotrowska
Absolwentka zarządzania i marketingu oraz studiów podyplomowych z konfliktów i mediacji rodzinnych. Oprócz pracy zawodowej w pełni oddaje się swojej pasji - podróżom, dlatego co miesiąc jest w drodze. Za każdym razem wybiera inny kierunek, samodzielnie organizując wyjazd od deski do deski. W jej przypadku jak najbardziej sprawdza się powiedzenie: "Podróżować to żyć"!
Dominika Romanowska
Z wykształcenia socjolog ze specjalizacją socjologii zarządzania i rozwoju lokalnego. Ukończyła również studia podyplomowe z prawa pracy. Jako obserwator życia społecznego wnikliwie i z zainteresowaniem analizuje relacje jakie istnieją między ludźmi, a jako kobieta szczególną uwagę zwraca na te damsko-męskie. Ma wielki apetyt na życie i każdą chwilę stara się w pełni wykorzystać, a w chwilach odpoczynku chętnie zagłębia się w interesującą lekturę.
Monika Prześlakowska
Z wykształcenia specjalista ds. żywienia i psychodietetyk. Swoją wiedzę pogłębia poprzez liczne szkolenia i kursy. Dzięki temu ugruntowuje i wzbogaca wiadomości na temat żywienia i motywacji tak, aby jak najlepiej wspierać swoich pacjentów w zdrowiu, jak i chorobie. Uwielbia gotować, grać na gitarze, uprawiać sport i ciągle się rozwijać.

Skontaktuj się z nami

Współpraca

Dla autorów

Jesteś zainteresowana/y współpracą? Chcesz zamieszczać na portalu Kobietoteka.pl swoje artykuły? Skontaktuj się z nami. Prześlemy Ci zasady współpracy!

Dla reklamodawców

Jesteś zainteresowana/y współpracą reklamową? Skontaktuj się z nami!

Aktualnie dostępne formy reklamy:

  1. baner reklamowy (reklama graficzna)
  2. box (reklama graficzna)
  3. artykuł sponsorowany
  4. artykuł ze wspomnieniem o produkcie/usłudze (linkowanie)
  5. konkurs sponsorowany
  6. metamorfozy
  7. test konsumencki
  8. mailingi

Inne możliwości:

  1. patronaty medialne
  2. udział w eventach (prelegenci, wykłady na temat komunikacji z dzieckiem, kobiecości, kosmetyczne)

W celu zapoznania się z warunkami napisz do nas.

Artykuły naszych Partnerów pozostawiamy w naszej bazie nawet po zakończeniu kampanii!

Zapraszamy do współpracy z naszym portalem!

PROMOCJA
Tylko do końca roku specjalne ceny za umieszczenie reklamy na portalu Kobietoteka!

Napisz, prześlemy kompleksową ofertę, wraz ze statystykami.

Inline
Inline