Spa idealne? Tak! Na każdą okazję!

Spa… idealne miejsce połączenia relaksu, wypoczynku, odnowy biologicznej i odnowy relacji! Wyjazd na kilka dni do Spa to synonim odprężenia, zadbania o siebie i regeneracji organizmu. To czas na zadbanie o zdrowie i urodę.To także czas dla siebie. I dla najbliższych, z którymi do do Spa warto się wybrać!

W zaganianej codzienności ciągle nam brakuje czasu. Nie tylko na naładowanie własnych życiowych akumulatorów. również na czytanie książki, leniwy spacer, leżenie w wannie z aromatyczną kąpielą… Nie mamy czasu na spotkanie z przyjaciółką i swobodne plotki przy kawie, bez ciągłego patrzenia na zegarek, ile jeszcze nam czasu zostało, zanim ruszymy „odhaczać” z listy kolejne punkty dnia.

Tak trudno jest się zorganizować, żeby pobyć z własną mamą albo dorastająca córką. Tak po prostu posiedzieć obok siebie. Może pomilczeć. Albo nieśpiesznie powspominać wspólne przygody. Na spokojnie… bo jest na to czas! A przy okazji spotkania dusz, dać wytchnienie ciałom. Poddać się magii zabiegów regeneracyjnych, upiekszających, odprężających…

Spa to idealne miejsce na spotkanie!

To czas zarezerwowany specjalnie po to, żeby nasycić się rozmową, relaksem. To połączenie dbania o ciało, umysł i duszę. Mamy wiele potrzeb, które zaniedbujemy w swoim życiu. W ciągłym pędzie naprzód. I ciągle szukamy wymówek, że kiedyś, że potem, że jak znajdziemy czas, to… zadbamy o relacje. I o siebie. A na razie jakoś musi być.

Spa idealne na każdą okazję

Nie musi! Wybór należy do ciebie. A pobyt w Spa idealnie zaspokoi kilka ważnych potrzeb

Często jest tak, że pracujemy, żeby mieć pieniądze na życie, codzienne wydatki, odłożone finanse na ewentulane leki, kiedy zachorujemy. Odkładamy pieniądze na bliżej nie określoną przyszłość zamiast cieszyć się z ich posiadania dzisiaj. Pracujemy dla naszych najbliższych, żeby niczego im nie brakowało. Mamy przez to co prawda mniej czasu, ale co tam – kiedyś to się zmieni. Narzekamy, że przez to, że pracujemy brakuje nam czasu na rozmowę, odwiedziny, spokojny wieczór w gronie przyjaciół. I doświadczamy tego, że nasze ciała są zmęczone i potrzebują relaksu. Dotyku piękna, odprężenia, czy po prostu przyjemności. Problemy skórne, bóle zmęczonych pleców, świadomość zanieczyszczenia organizmu…

Potrzebujemy zadbać o ciało, które pomaga nam zarabiać i dbać o najbliższych!

I kiedy już czujemy się zamknięte jak chomik w kołowrotku, kiedy nadmiar obowiązków (wykonywanych w trosce o innych) powoduje, że już brakuje sił. Kiedy nie ma czasu dla ważnych innych, wtedy świetnym rozwiązaniem jest wyjazd do Spa.

Tam zostanie zaspokojona potrzeba zadbania o ciało… Tam potrzeba bycia z kimś bliskim będzie miała szansę rozkwitnąć. Zadbasz o zdrowie swoje, mamy, z przyjaciołką wspólnie pośmiejesz się, że lat przybywa a wy ciągle młode!

W Spa po prostu odpoczniesz. Wypiękniejsz. Porozmawiasz o tym, co ci w duszy gra. Zwierzysz się z sekretów i z nostalgią powspominasz przeszłość… I na pewno zapewnisz sobie sloidną dawkę śmiechu! A kiedy zrobi ci się po prostu dobrze na ciele i na duszy, endorfiny ruszą do ataku! I będziesz się śmiać częściej i radośniej niż zwykle.

Spa idealne to miejsce, gdzie przejdziesz metamofrozę ciała, duszy i pogłębisz ważną dla ciebie relację

A kiedy już wypiękniejesz w towarzystwie przyjaciołek, kiedy co jakis czas wybierzesz się na zabiegi z mamą, kiedy dzięki temu twoje poczucie więzi i zadowolenia z życia wzrośnie, to może…

Pojedziesz tam z mężem, partnerem, chłopakiem?

Zapowiada się inetersująca przygoda!

 

Komentarze

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKrem z filtrem – czego jeszcze o nim nie wiesz
Następny artykułBirmingham
Monika Szadkowska
Terapeutka, coach, autorka książek "Fenomen Kobiecości" i "Chcę Mieć Dziecko". Na co dzień pracuje z kobietami w trudnych sytuacjach życiowych. Pisze artykuły, tworzy warsztaty. Realizuje się w pracy z ludźmi i dla ludzi. Prywatnie – mama trójki uroczych dzieci, lubiąca wycieczki za miasto i dobrą literaturę.