konkurs wygraj

Weź udział w naszej zabawie konkursowej i wygraj zestaw kosmetyków: kremy z serii Derma Matt firmy Lirene oraz krem z serii Intense Anti Acne Under20.

Aby wziąć udział w naszej zabawie:

Polub post na facebooku odnośnie konkursu (wejdź tu), a następnie w komentarzu wyraź chęć udziału w konkursie (np. wpisując „biorę udział” na końcu tej strony).

Mamy dla Was zestaw kosmetyków: wygładzający krem normalizujący sebum na noc z serii Derma Matt Lirene, długotrwale matujący lekki krem nawilżający na dzień Derma Matt Lirene oraz aktywny krem redukujący niedoskonałości i zaczerwienienia trądzikowe firmy Under20..

UWAGA! Konkurs tylko dla naszych fanów: https://web.facebook.com/kobietoteka/

 

Zasady i harmonogram zabawy:

  1. 18.09.17r. wpisy pojawiają się na stronie Kobietoteka.pl (w zakładce Aktualności).
  2. Zgłoszenia, odpowiedzi zamykamy w poniedziałek 25.09.2017.
  3. Będzie można głosować na każdą osobę (zostawiając like’a pod jej komentarzem) i tym samym zwiększyć szanse na wygraną danej osoby.
  4. Do czwartku 28.09 zostaną wyłonieni laureaci.
  5. Ogłoszenie wyników i kontakt ze zwycięzcą do 29.09 br.
  6. Nagrodą w zabawie jest zestaw kosmetyków: wygładzający krem normalizujący sebum na noc z serii Derma Matt Lirene, długotrwale matujący lekki krem nawilżający na dzień Derma Matt Lirene oraz aktywny krem redukujący niedoskonałości i zaczerwienienia trądzikowe firmy Under20.

UWAGA!!! Przypominamy, aby czytać regulamin, gdyż większość z Was się z nim nie zapoznała i nie spełniła warunków konkursu (napisałyście komentarz, a nie zostawiłyście like’a pod postem).

Ilością Waszych głosów konkurs wygrywa: Anna Liżewska! Gratulujemy! (proszę się do nas odezwać w wiadomości prywatnej na fb)

Komentarze