Kobiety kochają zakupy! To prawda stara jak świat. Uwielbiamy nowe ubrania, torebki, buty, paski i inne dodatki! Na przeciw naszym zakupowym potrzebom wychodzą projektanci, sklepy i organizatorzy nietuzinkowych eventów!

Zapraszamy Was na specjalną wyprzedaż organizowaną przez Och! Bazar już w najbliższą niedzielę w Warszawie w miejscu Babka do wynajęcia! A co może być również istotne – swoje artykuły będa wystawiać polscy projektanci. To oznacza jedno: masz szansę na ładne, eleganckie i stylowe ubrania i dodatki prosto z polskich pracowni. Jeśli lubisz być ubrana z klasą i znudziły ci się masowe kolekcje – musisz tam być!

Och! Bazar MEGA Wyprzedaże u polskich projektantów

Już 14 stycznia zapraszamy na wyprzedaż kolekcji jesień – zima. Ubrania, buty, biżuteria, dodatki – polskie oryginalne projekty, urok i nowoczesność. To naprawdę gratka dla szukających super cen, promocji i okazji!

123rf
Kobiety kochają zakupy

Czas na wyprzedaże – czas na zakupy!

Organizator zapewnia największe obniżki sezonu! Jeśli czasem nie stać was na projekty od polskich projektantów, to tego dnia na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Zapraszamy, 14 stycznia – Babka do wynajęcia ul. Młocińska 5/7 – nowe, nowoczesne miejsce na kulturowej mapie stolicy. To przestronne, jasne i nowoczesne wnętrza.

LINK DO WYDARZENIA: https://web.facebook.com/events/1663078257085509

KIEDY? 14 stycznia niedziela w godzinach 11:00 – 18:00

GDZIE? Babka do wynajęcia, Warszawa Młocińska 5/7

Kobiety, które kochacie zakupy! Musicie tam być razem z nami!

Komentarze