źródło: Fundacja 3-4 Start

Dzielone dobro się mnoży! Wiedzą o tym organizatorzy akcji „Kobiety dla Kobiety”, której jesteśmy dumnym patronem medialnym.

Basia, Agnieszka i Ania. Trzy kobiety, które zostały zakwalifikowane do wielkiego finału! I jeszcze Dorota ze specjalnym wyróżnieniem. Spotkamy je już po metamorfozach na gali finałowej.

Wybór, przed którym stanęło jury nie był łatwy. Bo każda z kobiet jest wyjątkowa, piękna, z ciekawą historią. Każda jest gotowa na wyzwanie, jakim jest zmiana wyglądu, zadbanie o zdrowie, zmianę nawyków sprzyjających dobremu życiu.

źródło: Fundacja 3-4 Start

Finalistki czeka teraz kompleksowa metamorfoza!

Przed nimi zabiegi kosmetyczne, treningi personalne, sesje zdjęciowe, błysk fleszy… i seria zaskakujących zmian. Wszystko po to, żeby lepiej czuły się same ze sobą, w swoim ciele. Gotowe na wyzwania, stają na początku drogi do poprawy jakości własnego życia. I o to w tym wszystkim chodzi!

O polubienie samej siebie, o wyzwolenie energii, która czai się w środku każdej z nas, tylko czasem nie ma odwagi wydobyć się na zewnątrz. Kompleksowe zadbanie i o ciało i zmianę nawyków, pozwala tej energii działać.

źródło: Fundacja 3-4 Start

Wygląd, zdrowie i akceptacja siebie to klucz do życiowego sukcesu

Razem z ciałem, umysłem i duszą tworzymy całość. Zadbane i zdrowe ciało, ładny wygląd są świetnym dodatkiem do poczucia własnej wartości. A czasami jej początkiem.

Zadbanie o siebie w kontekście zmiany fryzury, zrzucenia wagi, pójście do gabinetu kosmetycznego często jest pierwszym krokiem do poprawy samopoczucia. I wyrwania się z szarości codzienności. To pierwszy impuls, który jest początkiem dalszych rozwojowych zmian w życiu niejednej kobiety.

 

źródło: Fundacja 3-4 Start

Trzymamy kciuki za metamorfozy wybranych Kobiet!

I obiecujemy fotorelację z finału!

Komentarze

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułEkspert radzi: Przyszła mama a prawa w pracy
Następny artykułSposoby na puszenie się włosów
Monika Szadkowska
Terapeutka, coach, autorka książek "Fenomen Kobiecości" i "Chcę Mieć Dziecko". Na co dzień pracuje z kobietami w trudnych sytuacjach życiowych. Pisze artykuły, tworzy warsztaty. Realizuje się w pracy z ludźmi i dla ludzi. Prywatnie – mama trójki uroczych dzieci, lubiąca wycieczki za miasto i dobrą literaturę.