Czarodziejskie zaklęcie, które odmieni Twoje życie.

„Jestem wspaniałą, pewną siebie kobietą”.

Przeczytaj jeszcze raz to zdanie. Najlepiej na głos. To czarodziejskie zaklęcie.

A teraz uwierz w nie!

Trudne? Dla wielu wcale, a dla wielu bardzo. Jeśli jesteś z tej drugiej grupy, to zdejmnij z siebie zły urok!

Kobiety często mają problem z poczuciem własnej wartości i pewnością siebie.

Trochę tak, jakby przy naszych narodzinach były dobre wróżki, które dały nam mądrość, wytrwałość, siłę, empatię, wrażliwość, intuicję. Dały też pewność siebie, swoich umiejętności życiowych i potem kompetencji zawodowych. Niestety, przyszła też zła wróżka i czarami sprawiła, że pewność siebie, wiarę w siebie, poczucie własnej mocy, sprawczości musimy sobie udowadniać. Sobie, bo otoczenie przeważnie widzi to, co w nas najlepsze. A my same patrząc w lustro już nie.

Jeśli jesteś kobietą, która ciągle zastanawia się, czy zrobiła coś wystarczająco dobrze, która ma poczucie, że musi zasługiwać na szacunek, która waha się, choć w głębi duszy wie, że ma rację – to zmień to.

Zastosuj czarodziejskie zaklęcie!

Czarodziejskie zaklęcie

Powiedz „jestem wspaniałą, pewną siebie kobietą”.

Popatrz na swoje życiowe osiągnięcia, jak poradziłaś sobie z trudnościami. Jak mimo lęku podejmowałaś decyzje i je realizowałaś. Jak sprawnie funkcjonujesz w rolach matki, żony, pracownicy, córki, przyjaciółki…

A najlepiej spisz na kartce swoje umiejętności i listę życiowych sukcesów i noś ją w torebce. Wtedy, w chwilach zwątpienia będziesz mogła przeczytać spis swoich sukcesów i zasobów.

Spisz rzeczy, z których jesteś dumna. 

Zły czar zniknie tylko wtedy, kiedy…

Twoje serce otworzy się na prawdę.

A brzmi ona tak:

„Jestem wspaniałą, pewną siebie kobietą”.

Komentarze